Okiennice harmonijkowe - różnorodna oszczędność miejsca

Okiennice harmonijkowe firmy Baier, mają zastosowanie przeważnie tam, gdzie duże przeszklenia przesądzają o wyglądzie  architektury fasadowej. Okiennice staja się wówczas elementem stylowym, a jednocześnie nie zajmującym miejsca. Własny system okuć gwarantuje tutaj niezawodność i bezpieczeństwo użytkowania. 

Niekiedy z konieczności rodzi się cnota . Ale i tutaj Baier przełamuje stereotyp. Bo o ile kiedyś tylko brak miejsca wywoływał potrzebę zastosowania okiennic harmonijkowych, o tyle dzisiaj one same w sobie element ozdobny, który zachwyca. Okiennice marki Baier składają się do fasady delikatnie, ale pewnie, do kąta 90 stopni. 

Czy to ręcznie czy z napędem automatycznym zawsze równo , czy to na fasadzie, czy na zewnętrznej ścianie balkonu zapewniają one ochronę przed słońcem , wiatrem a także ciekawskim spojrzeniem sąsiada. Oczywiście również tutaj mogą Państwo bez ograniczeń wybierać we wzorach i możliwościach co do kształtu i kolorystyki. Prosimy o kontakt a spełnimy Państwa najśmielsze oczekiwania.

  

 Okiennice harmonijkowe.pdf

Kontakt

Baier Sp. z o.o. 
ul. Słoneczna 12                                 
47-330 Jasiona

+48 77 485 80 13

+48 790 33 99 33

           

baier@baier.pl