Okiennice harmonijkowe - Nożycowe

Okiennice harmonijkowe składane nożycowo są atrakcyjną alternatywą dla żaluzji przesuwnych, składanych czy zamykanych i oferują interesujące możliwości projektowe w ramach szeroko pojmowanej architektury. Bowiem to, co nazywamy design‘em, oferuje tu nieograniczone możliwości. A ponadto okiennice składające się w sposób nożycowy Baier, dzięki różnym kątom otwierania i zamykania, pozwalają na uzyskanie w pomieszczeniach specjalnych efektów oświetlenia i zacienienia, budując przy tym niepowtarzalny nastrój.

Okiennice składane nożycowo w stanie otwartym układają się prostopadle do fasady, ale już w pół-otwartym położeniu zapewniają ochronę przeciwwiatrową i chronią prywatność. Najnowocześniejsza technologia napędu elektrycznego i sterowania zapewnia maksymalny komfort użytkowania.

Naciśnięcie klawisza włącznika czy przycisku na pilocie uruchamia pojedyncze elementy albo całe grupy elementów - bez potrzeby otwierania okien czy drzwi. Systemy radiowe posiadają ponadto tę zaletę, że instaluje się je szybko, zarówno w nowych budynkach, jak i jako element doposażenia automatyki w budynkach już istniejących. Domyślnie urządzenie sterujące znajduje się zazwyczaj w szafie sterowniczej.

 Fakty w skrócie

- szerokość skrzydła: min. 200 mm, max 550 mm

- wyskość skrzydła: min 800 mm, max. 3000 mm

- waga skrzydła max . 18 kg.

- skrzydła połączone ze soba mechanizmem nozycowym

- grubość okiennicy około 33 mm

 

Przekrój pionowy

Kontakt

Baier Sp. z o.o. 
ul. Słoneczna 12                                 
47-330 Jasiona

+48 77 485 80 13

+48 790 33 99 33

           

baier@baier.pl