Okno życia

Okno życia

Pionowe okna przesuwne nadają się wyjątkowo dobrze do stosowania jako tzw. "okno życia" - specjalnie przygotowane miejsce, w którym każda matka może anonimowo zostawić nowonarodzone dziecko nie narażając jego lub siebie na niebezpieczeństwo.

Łatwa obsługa - żadnych szans nadużycia!

Zaawansowany system okienny specjalnie przeznaczony do "okien życia", jest produkowany przez firmę BAIER. Oferujemy Państwu perfekcyjny system posiadający różnorodne możliwości montażu: na zewnątrz jak również w środku, dla którego nie ma żadnego porównywalnie lepszego odpowiednika.

Pionowa konstrukcja, daje się w łatwy sposób - ręcznie albo automatycznie – otwierać. System ten jest poza tym oprawiony w eleganckiej, aluminiowej ramie. Podłączenie odbywa się za pomocą elektronicznego przełącznika z transformatorem.

"Okno Życia" składa się z części stałej (górnej) i z elementu zamiennego, ruchomego (dolnego). To ruchome okno może być obsługiwane z zewnątrz, jak również od wewnątrz.

Obsługa z zewnątrz: Po naciśnięciu przycisku, można otworzyć okno przed podgrzanym łóżkiem dziecka oraz można je również zamknąć. Jeśli okno jest zamknięte od zewnątrz, jest ono automatycznie zablokowane i tym samym chroni dziecko przed niebezpieczeństwem czy porwaniem. Równocześnie wysyłany jest sygnał do oddziału dziecięcego. Od wewnątrz łóżko może zostać w każdej chwili zwolnione.

Oprócz przełącznika elektronicznego z transformatorem nie są konieczne żadne dodatkowe akcesoria. Instalacja jest bezproblemowa. "Okno życia" jest wolne od drgań. Cicha praca z dysków, jest kolejną cechą dobrej jakości.

BAIER – pionowe okna przesuwne do "Okien Życia" są wykonywane z profili aluminiowych. Wykończenie: anodowane lub RAL, powlekane według wyboru. Projektowane z stali szlachetnej, szczotkowane lub szlifowane, niezbędne zabezpieczenie przed upadkiem na skrzydle oraz mechanizm blokujący - wbudowane w każde okno, oszklenie może być zwykłe lub izolacyjne, jednak w miejscach publicznych należałoby wbudować szkło zabezpieczające, np. VSG albo ESG, możliwe jest wmontowanie szkła izolującego ciepło lub antywłamaniowego.

BAIER – pionowe okna przesuwne, stosowane do "Okien Życia", są sterowane ręcznie lub elektrycznie, montaż skrzydeł może odbywać się z dołu do góry lub od góry do dołu.

Kontakt

Baier Sp. z o.o. 
ul. Słoneczna 12                                 
47-330 Jasiona

+48 77 485 80 13

+48 790 33 99 33

           

baier@baier.pl