Pionowe okna przesuwne - automatycznie więcej miejsca w pomieszczeniu

Pionowe okna przesuwne gwarantują automatykę przez naciśnięcie przycisku - sprytna idea dla kiosków, lodziarń, sklepów mięsnych, piekarń, handlu ulicznym czy do stosowania w domu.

Wygodna obsługa

Pomysłowy system okienny zostaje wykonany w naszym domu. Nasz perfekcyjny system okienny można wstawiać w różnorodny sposób - na zewnątrz i wewnątrz – i nie ma dla niego żadnego porównywalnie dobrego rozwiązania.


   

Okna przesuwne są łatwe w obsłudze: otwierane ręcznie lub za pomocą przycisku. Poza tym system jest oprawiony elegancką aluminiową ramą. Podłączenie odbywa się za pomocą elektronicznego przełącznika z transformatorem.

Okna przesuwne - obszary zastosowań

Klasyczne obszary zastosowań znajdują się we wszystkich budynkach i urządzeniach związanych z ruchem klientów. System ten stosuje się przy logowaniu personelu w portierniach, także jako liczniki wejść klientów, liczniki gotówki w sieciach sklepów, centrach handlowych, kioskach, ulicznych kawiarenkach czy restauracjach z widokiem na ogród, w których elementy łatwe do wprawienia w ruch ułatwiają pracę. Stosuje się je nawet w pomieszczeniach mieszkalnych w celu spełnienia swoich ekskluzywnych marzeń związanych z aranżacją wnętrza.Rozwiązania

W zależności od wymaganej wielkości, nasze okna są wykonane na wymiar. Oferujemy wersję z szybami bezpiecznymi lub termoizolacyjnymi. Z napędem silnikowym lub ręcznym. Oprócz przełącznika elektronicznego z transformatorem, nie jest konieczny żaden dodatkowy osprzęt. Instalacja – nowa czy późniejsza - jest bezproblemowa, a konstrukcja wolna od wibracji. Cicha praca dysku jest cechą dobrej jakości.

Zalecamy korzystanie z naszego wyszukanego systemu ze względu na ochronę zdrowia. Przy otwieraniu i zamykaniu nie ma przeciągu. Główną cechą systemów przesuwnych jest to, że skrzydła okienne i drzwiowe, za pośrednictwem których otwieramy okna lub drzwi przesuwają się równolegle do stałej części okna lub drzwi. Automatyczny system okien przesuwnych zapewnia oszczędzanie energii. Silnik zapewnia dużą wygodę. Dla indywidualnych konstrukcji specjalnych oferujemy również rozwiązania dla Państwa budynku.

Kontakt

Baier Sp. z o.o. 
ul. Słoneczna 12                                 
47-330 Jasiona

+48 77 485 80 13

+48 790 33 99 33

           

baier@baier.pl