Okna

Szczegóły techniczne

Nasze okna przesuwne mają odwracalną zasuwę dla przeciwwagi, które wykonywane są z rur ze stali szlachetnej i zalewane metalem. Dlatego też nie ulegają ścieraniu i kompresji wagi.

Elementy przeciwwagi i skrzydła okienne połączone są linkami ze stali linox, co daje gwarancję stałej i precyzyjnej pracy. Cicha i bezawaryjna praca zapewniona jest przez wałki, które w łożyskach kulkowych pokryte są plastikiem.

W skrzydło barierki wbudowane są dwa zabezpieczenia przed złamaniem, które przy odciążeniu lub złamaniu linki stalowej automatycznie się aktywują.

Szyby okienne są wbudowane w tradycyjnych framugach, tak żeby w każdej chwili bez konieczności wymontowywania okna lub rozkładania można je było wymienić.

Napęd – według najnowszych technologii - jest elektronicznie sterowany i jest wyposażony w sprawdzone wysiłkowe włączenie. Dzięki zaawansowanemu systemowi modułowemu, wszystkie części można bez problemu wymienić w przypadku uszkodzenia.

Nasze okna przesuwne wykonane są zgodnie z wytycznymi dla elektronicznie sterowanych drzwi, bram i okien. Napęd i elektronika są konstruowane zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej i są CE kontrasygnowane. Nasze wprowadzone na rynek okna przesuwne są zalecane i instalowane przez wiele specjalistycznych firm. Wykonuje się je z izolowanych termicznie profili. Ich montaż jest dostępny również w sektorze mieszkaniowym. Z systemów profili mogą być projektowane na zamówienie klienta kompletne elementy funkcjonalne do środka.

Kontakt

Baier Sp. z o.o. 
ul. Słoneczna 12                                 
47-330 Jasiona

+48 77 485 80 13

+48 790 33 99 33

           

baier@baier.pl